Filtruj

Praca Jako Konsultant - Dzierżoniów

31-33 z 33 ofert pracy

Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży - praca zdalna

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Wałbrzych

Zapraszamy do naszego Zespołu Telesprzedaży. Czekamy na osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i sprzedaży produktów bankowych, osoby otwarte i zmotywowane do nowych wyzwań. Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wspar...

30.08.202330.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Wałbrzych

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

12.07.202312.07.2023

Beauty Konsultant Neonail- Wałbrzych

COSMO GROUPCOSMO GROUP
Wałbrzych

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 18 lat tworzymy produkty przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Czech, Austrii, Anglii, R...

06.07.202306.07.2023