Filtruj

Praca Jako Magazynier - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca-magazynier HIPPER.pl

nowa oferta
HIPPER.PLHIPPER.PL
Biłgoraj

Poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca-Magazynier-Kierowca kat. B do naszego marketu HIPPER.pl, ul. Tadeusza Bora-Komorowskiego 18, 23-400 Biłgoraj. Dostawy do naszych klientów. (Klienci mają darmowy transport w promieniu 20 km] Samochód dostawczy do 3,5 tony. Od kandydatów oczekujemy: - ...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

NOWOCZESNE BUDOWNICTWO RAFAŁ CISŁONOWOCZESNE BUDOWNICTWO RAFAŁ CISŁO
Biłgoraj

Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień obsługa wózka widłowego rozładunek/załadunek dostaw weryfikacja dostaw i aktualizacja w systemie informatycznym, przyjmowanie zwrotów towarów od klientów i aktualizacja informacji w systemie, weryfikacja zwracanego towaru, utrzymanie porządku na stanowisku ...

04.03.202404.03.2024

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

BIOCONCEPT- GARDENIA SP. Z O.O.BIOCONCEPT- GARDENIA SP. Z O.O.
Tarnogród

Zakres obowiązków: 1. Obsługa magazynu wysokiego składu - załadunek i rozładunek towaru. 2. Przyjmowanie i wydawanie towaru. 3. Kompletowanie zamówień. 4. Obsługa wózka widłowego. 5. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe Doświadczenie n...

18.03.202418.03.2024