Filtruj

Praca Jako Opiekunka - Śląskie

OPIEKUNKA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI PRZY PRZEWOZIE DO SZKOŁY

TRANSPORT OSOBOWO-TOWAROWY S. C.TRANSPORT OSOBOWO-TOWAROWY S. C.
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: opieka nad dziećmi z niepełnosprawnościami podczas jazdy do szkoły i ze szkoły do domu; praca między godziną 06:00-08:00 a 14:00-16:00; miejsce pracy: Gliwice Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe z...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka w żłobku

ŻŁOBEK W BIELSKU-BIAŁEJŻŁOBEK W BIELSKU-BIAŁEJ
Bielsko-Biała

Zatrudnię opiekunkę w żłobku. Wymagane kwalifikacje i aktualna książeczka sanepidowska. Mile widziane doświadczenie. Praca na zlecenie....

17.02.202417.02.2024

Opiekunka osoby starszej i niepełnosprawnej

Dąbrowa Górnicza

Podejmę pracę opiekunki dziecka osoby starszej niepełnosprawnej z doświadczeniem w godz popołudniowych i weekendy...

08.02.202408.02.2024