Filtruj

Praca Jako Pomoc Kuchenna - Dębica

16-18 z 18 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

ALETONERY.PL EWA SIEMIONALETONERY.PL EWA SIEMION
Mielec

Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna Praca w restauracji Sól&Wino w Mielcu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe brak wymagń dot. wykształcenia, doświadczenie zawodowe...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz / Kucharka

HOTEL - RESTAURACJA PLATANHOTEL - RESTAURACJA PLATAN
Sędziszów Małopolski

Informacje o firmie: Hotel-Restauracja PLATAN składa się z części hotelowej, weselnej oraz restauracyjnej. Sercem miejsca jest restauracja, której w menu restauracyjnym można odnaleźć różnorodne potrawy kuchni polskiej jaki i europejskich serwowane w nowoczesnym wydaniu. Specjalnie dla naszych klien...

28.05.202428.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mielec

Numer oferty: StPr/24/0971Obowiązki:Pomoc kucharzowi przy obróbce półproduktów, obieranie warzyw, zmywanie naczyń, utrzymanie czystości.za pracujące soboty i niedziele przysługuje dzień wolny.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, gastronomicznePozostałe wymagania:Mile widzi...

20.05.202420.05.2024