Filtruj

Praca Jako Recepcjonistka - Ustroń

16-18 z 18 ofert pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista - Salon BMW SIKORA Bielsko-Biała

PAWEŁPAWEŁ
Bielsko-Biała

Zakres obowiązków: · dbanie o dobry wizerunek firmy; · przyjmowanie gości salonu BMW; · administracyjne wsparcie biura; · obsługa przychodzących i wychodzących rozmów telefonicznych; · obsługa recepcyjna; · zarządzaniem korespondencją z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi; · koordynowanie o...

22.02.202422.02.2024
od 4700 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy recepcjonistkę

HOTELARSTWOHOTELARSTWO

Hotel zatrudni na stanowisko recepcjonistkę. Wymagana wysoka kultura osobista i miłe widziane doświadczenie w pracy w hotelarstwie. Jeśli jesteś młodą ambitną osobą zapraszam do kontaktu....

08.11.202308.11.2023
od 4200 zł

Recepcjonista / Recepcjonistka (K/M) – Aries Hotel & Spa Szczyrk

REKRUTACJA ARIES HOTEL & SPAREKRUTACJA ARIES HOTEL & SPA
Szczyrk

Recepcjonista / Recepcjonistka (K/M) – Aries Hotel & Spa Szczyrk OPIS Aries Hotel & Spa Szczyrk powstaje w miejscu dawnego Domu Turysty, legendarnym schronisku PTTK. Jest to kolejny obiekt marki Aries, który wzbogaci portfolio grupy Platan Hotels & Resorts. Hotel zaczął przyjmować pierwszych Gośc...

08.09.202308.09.2023