Filtruj

Praca Jako Sprzedawca B - Radomsko

16-18 z 18 ofert pracy

Sprzedawca w małym sklepie spożywczym

JUSTYNAJUSTYNA
Chorzenice

Szukamy chętnej i dyspozycyjnej osoby do pracy w sklepie spożywczym w Chorzenicach. Praca od poniedziałku do soboty cały etat, godziny otwarcia sklepu 5.30-19.00. miłe widziane doświadczenie! Proszę o kontakt telefoniczny lub SMS 504_054_106 Nie odpowiadam na maila....

16.06.202416.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca | Witkowice | Sklep Groszek

SRH SKIBA W KĘTACHSRH SKIBA W KĘTACH
Witkowice

Obowiązki: Obsługa klienta. Dbanie o czystość i porządek w sklepie. Przyjmowanie dostaw. Wykładanie towarów. Praca na kasie fiskalnej. Dbanie o ekspozycję produktów. Przygotowywanie i sprzedaż produktów. Praca zmianowa. Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji działu. Przyjmowanie i ekspozycja t...

11.06.202411.06.2024
od 4300 zł

SPRZEDAWCA

Lgota Wielka

Zakres obowiązków: Sprzedaż art. przemysłowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

10.06.202410.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0445 s