Filtruj

Praca Jakosci Kosmetykow

1-3 z 3 ofert pracy

Konsultant/ka

Gdańsk

Szukam chętnych osób, które chciałyby dorobić przysłowiowe parę złotych do domowego budżetu lub po prostu zamawiać dla siebie i bliskich dobrej jakości szwedzkie kosmetyki i suplementy diety oriflame. Na start oferuje swoją pomoc i pierwsze rabaty :) Później dla zdecydowanych osób możliwość rozwoju ...

16.04.202416.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kucharz/Kucharka śniadaniowa

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONALABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA
Kraków

Kucharz/Kucharka śniadaniowa to kluczowa rola w naszym zespole, odpowiedzialna za przygotowanie smakowitych, zdrowych i kreatywnych dań na śniadanie. Na co dzień zajmujesz się przygotowywaniem i prezentacją potraw, dbasz o jakość, świeżość składników oraz estetyczny wygląd podawanych dań. Twoje zada...

11.04.202411.04.2024

Pomocnik Pakowacza kosmetyków

Wałbrzych

Zadania: Pakowanie produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze Sprawdzanie jakości produktów Praca przy linii produkcyjnej Realizacja założonych celów produkcyjnych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, od poniedziałku do piątku Wysoka motywacja do pracy Sumienność i rzetelność w wykonywan...

22.03.202422.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0310 s