Filtruj

Praca Jakosci - Bulowice

781-783 z 783 ofert pracy

Specjalista w dziale zarządzania jakością

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Wadowice

Twój zakres obowiązków: Realizacja polityki jakościowej firmy i doskonalenie systemu zapewnienia jakości Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji Nadzór, udoskonalanie procesów i wprowadzanie zmian w oparciu o standardy BRCGS i FSC Nadzór nad bezpieczeństwem prawnym produktu Monitorowanie, anali...

05.07.202305.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na budowie w Szwecji (Stockholm)

JUDYTAJUDYTA
Bielsko-Biała

Kogo szukamy? Zatrudnimy Samodzielnych Pracowników Ogólnobudowlanych z doświadczeniem do pracy w Szwecji (Stockholm Täby). Czego oczekujemy: -- Prawo Jazdy kat. B -- minimum 4 lat doświadczenia w ogólnobudownictwie (nie przyjmujemy pomocników) -- znajomość języka Polskiego na poziomie zaawansow...

od 12600 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Doradca Klienta

BANK POCZTOWY S. A.BANK POCZTOWY S. A.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów...

25.06.202425.06.2024