Filtruj

Praca Jakub

31-33 z 33 ofert pracy

KIEROWCA KAT. B / Dostawca zakupów od 6000 netto

JAKUBJAKUB
Warszawa

Obowiązki: Dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego bezpośrednio do klientów Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o powierzone mienie Wymagania: Prawo jazdy kat. B (min. 1 lata) doświadczenie na podobnym stanowisku komunikatywny język polski polskie prawo jazdy Oferujemy: zatrud...

16.01.202416.01.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Monter fotowoltaiki

SPIDERSYS SP. Z O.O.SPIDERSYS SP. Z O.O.
Wrocław

Oferujemy zlecenia dla monterów fotowoltaiki na terenie Niemiec . Nawiązujemy współpracę z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi oraz większymi firmami fotowoltaicznymi. Zakres zadań: Montaż paneli fotowoltaicznych na domach jednorodzinnych, domach wielorodzinnych i blokach mieszkalnych. ...

02.01.202402.01.2024
od 18000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Zlecę docieplenie elewacji Wrocław | Elewacja | Praca | Docieplenia !

COOLOR JAKUB WASZAKCOOLOR JAKUB WASZAK
Wrocław

Poszukuję sprawdzonej ekipy do stałej współpracy przy dociepleniach budynków . Zapewniam : etapowe rozliczenie stałe zlecenia przez cały rok wysokie wynagrodzenie dodatkowe szkolenia Wymagania doświadczenie przy dociepleniach chęć rozwoju i stałej współpracy ekipa bez nałogów Praca od zara...

14.09.202314.09.2023
od 20000 zł