Filtruj

Praca w Jany

31-33 z 33 ofert pracy

Sprzedawca/Kasjer - Biedronka ul. Głuszyna

NORBERTNORBERT
Babki

Proszę o przesłanie CV - z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. Przed wysłaniem CV zweryfikuj lokalizację swojej przyszłej pracy i możliwości dojazdu. Sklep sieci Biedronka w miejscowości Poznań ul. Głuszyna 273 poszukuje pracowników takich jak TY. Poszukujemy pracowników na stan...

15.05.202415.05.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

Węgorzewo

Zakres obowiązków: Praca o charakterze biurowym. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Obsługa komputera chęć nauki, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy biurowej...

TECHNIK ADMINISTRACJI

Węgorzewo