Filtruj

Praca Jazda Samochodem - Kalisz Pomorski

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE MARGIP JÓZEF BŁAŻEJEWICZPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE MARGIP JÓZEF BŁAŻEJEWICZ
Złocieniec

Zakres obowiązków: Transport towarów, obsługa auta, konserwacja. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Doświadczenie zawodowe: mile widziane....

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inspektor weterynaryjny

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Drawsko Pomorskie

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Drawsku Pomorskim Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor weterynaryjny do spraw higieny pasz w zespole ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji oraz nadzoru farmaceutycznego Inspektor weterynaryjny Zakres zadań ...

14.06.202414.06.2024

Zatrudnimy betoniarza

THOMAG INDUSTRIESERVICE GMBHTHOMAG INDUSTRIESERVICE GMBH
Człopa

Jesteśmy niemiecką firmą, aktywną na rynku od 2008 roku, specjalizującą się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą siłą napędową są wykwalifikowani pracownicy, których rekrutujemy zarówno z Polski, jak i z Niemiec.Współpraca stanowi dla nas fundament, dlatego we wspólnym działaniu z ponad 2...

09.06.202409.06.2024