Filtruj

Praca Jedna Zmiana - Myszków

211-213 z 213 ofert pracy

Pracownik działu Lakierni/Odlewni - Dąbrowa Górnicza

SQS HOLDING S. A.SQS HOLDING S. A.
Dąbrowa Górnicza

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku : PRACOWNIK PRODUKCJI - dział odlewni lub lakierni Miejscowość: DĄBROWA GÓRNICZA Specyfikacja zakładu: AUTOMOTIV - PRODUKCJA LUSTEREK SAMOCHODOWYCH Wymagania: Mile widziane doświadczenie na produkcji D...

18.09.202318.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy belowaniu i myciu maszynowym hali w Dąbrowie Górniczej

MIECZYSŁAWMIECZYSŁAW

Witam Oferuję pracę w zakresie obsługi kontenera do makulatury oraz utrzymaniu czystości hali i magazynu mycie posadzek myjką. Praca na II zmianie od pn - pt na 7/8 etatu Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza Ul. Roździeńskiego Wynagrodzenie: 4000 brutto...

14.09.202314.09.2023
od 3800 zł

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0435 s