Filtruj

Praca Jerzy - Gdańsk

16-18 z 18 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

JERZY BRATKOWSKI I. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BRATPOL II. B-VIMEDJERZY BRATKOWSKI I. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BRATPOL II. B-VIMED
Gdynia

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i utrzymanie klientów, tworzenie ofert handlowych, analiza rynku i ofert konkurencji, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, dbałość o dobry wizerunek firmy. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: do...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kosmetyczka / Kosmetolog

JERZYJERZY
Gdynia

Kosmetyczka / Kosmetolog ( wspolpraca )...

31.05.202431.05.2024

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji_Gdynia

ZUSZUS
Gdynia

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji_Gdynia 3345916 Obowiązki Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakł...

19.05.202419.05.2024