Filtruj

Praca Jezyk Angielski - Radomsko

91-93 z 93 ofert pracy

ASYSTENT-LOGISTYK 1/2 ETATU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łękawa

Numer oferty: StPr/24/0310Obowiązki:Ustalanie tras transportu, ustalanie ilości transportu, weryfikacja firm, kontakt telefoniczny z klientami.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie średnie branżowe średnie zawodowe średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania:mile wi...

29.07.202429.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

DMB TRANSPORT & LOGISTICS MAŁGORZATA DRATWADMB TRANSPORT & LOGISTICS MAŁGORZATA DRATWA
Łękawa

Zakres obowiązków: Ustalanie tras transportu, ustalanie ilości transportu, weryfikacja firm, kontakt telefoniczny z klientami. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące mile widzia...

19.07.202419.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor języka angielskiego

ANGELIKA MIKOŁAJCZYKANGELIKA MIKOŁAJCZYK
Kleszczów

Firma SOME zatrudni lektora języka angielskiego. Zajęcia dla pracowników raz lub dwa razy w tygodniu- 60 min. Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego dla pracowników firmy, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności pracowników, ...

17.07.202417.07.2024