Filtruj

Praca Jezyk Japonski - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. PR I MARKETINGU

Kraków

Zakres obowiązków: Promowanie Comarch S.A. na meczach hokeja bądź piłki nożnej MKS Cracovii jako zawodnik Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - japoński (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaaw...

16.04.202416.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sushi master POSZUKIWANY!

LINALINA
Kraków

Poszukujemy doświadczonego Sushi Mastera do naszego dynamicznego zespołu restauracji sushi! Jeśli jesteś pasjonatem kuchni japońskiej, masz doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych sushi OD ROKU CZASU oraz potrafisz zapewnić doskonałą jakość i smak potraw, to ta praca jest dla Ciebie! Wymagani...

22.03.202422.03.2024
od 25 zł

Restauracja Japońska EDO SUSHI zatrudni kelnerki/kelnera

KARINAKARINA
Kraków

Najstarszy w Krakowie Sushi Bar EDO przyjmie do pracy kelnerki lub kelnerów. Poszukujemy pracowników na stałe, dlatego oferujemy stabilne warunki oparte o umowę i odpowiednie wynagrodzenie. Dla osób chcących się rozwijać oferujemy możliwość rozwoju w ramach firmy. Zapraszamy Od kandydatów oczekuj...

05.03.202405.03.2024
od 23 zł