Filtruj

Praca Jezyk Niemiecki - Andrychów

121-123 z 123 ofert pracy

NAUCZYCIEL TRENER BIEGÓW NARCIARSKICH18/18 ETATU

POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK-SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGOPOWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK-SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
Buczkowice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć wychowania fizyczngo oraz prowadzenie treningów z zawodnikami z zakresu biegów narciarskich. Wyjazdy na zgrupowania z zawody. Praca w Buczkowicach w systemie jednozmianowym + wyjazdy na zgrupowania. Umowa o pracę na czas określony do 31.08.2025 r. Wymagania: wy...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL TRENER SKOKÓW NARCIARSKICH 18/18 ETATU

Buczkowice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć wychowania fizyczngo oraz prowadzenie treningów z zawodnikami z zakresu skoków i kombinacji norweskiej. Praca w Buczkowicach w systemie jednozmianowym + wyjazdy na zgrupowania. Umowa o pracę na czas określony do 31.08.2025 r. Wymagania: wykształcenie - wyższe (...

Asystent Klienta Drogerii Brzeszcze Romantyczna 4

ROSSMANN SDP SP. Z O.O.ROSSMANN SDP SP. Z O.O.
Brzeszcze

Twój zakres obowiązków aktywna praca z Klientem na sali sprzedaży i podczas obsługi kasowej, bieżąca praca z towarem - zdarza się, że także w porze nocnej (np. podczas dostaw), prowadzenie zmiany, podczas której zorganizujesz pracę sobie i współpracownikom, bieżące dbanie o wizerunek drogerii, ...

22.05.202422.05.2024