Filtruj

Praca Jezyk Turecki - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista Programowy- Macroscheduling

GRUPA KINO POLSKAGRUPA KINO POLSKA
Warszawa

Grupa Kino Polska TV S.A. to jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, będąca częścią SPI International, spółki należącej do Grupy Canal. Grupa Kino Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją treści w telewizji i serwisach streamingowych, a także sprzedażą licencji. Ponadto jest nadawcą popularnyc...

12.04.202412.04.2024

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Piaseczno

Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku tureckiego, kontakt mailowy, telefoniczny z kontaktami z istniejących baz, realizacja planów sprzedaży i zakładanych działań sprzedażowych, raportowanie działań, wykonywanie innych poleceń przełożonego Wymagania: wykształcenie - brak...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Jabłonowo

Zakres obowiązków: monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży, organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych produktów firmy, organizowanie sieci sprzedaży, utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami również pochodzenia tureckiego, posprzedażowe obsługiwanie klientów, organizowanie dostaw...

19.04.202419.04.2024