Filtruj

Praca Joanna - Ryglice

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownicy do prac wykończeniowych

JOANNAJOANNA
Gorlice

Poszukujemy pracowników do prac wykończeniowych - remontowych. Praca w Gorlicach, okolicach oraz delegacje do większych miast. Zatrudniamy na umowę o pracę. Zapewniamy dojazd do pracy, ubrania robocze oraz niezbędny sprzęt. WYMAGANIA: -chęci do pracy -doświadczenie przy pracach wykończeniowych...

18.03.202418.03.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony, monitoringu

Gorlice

Twój zakres obowiązków: Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników sklepu Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu Obsługa monitoringu Zapobieganie kradzieżom Nasze wymagania: Wysokiej kultury osobistej Punktualności i obowiązkowości Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiąz...

19.01.202419.01.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Opiekun w Ośrodku Uzależnień

Tarnowiec

OPIEKUN I POMOC W OŚRODKU TERAPII UZALEŻNIEŃ I DEPRESJI OBOWIAZKI: Przygotowywanie posiłków Wydawanie posiłków Przygotowanie i wydawanie leków Pilnowanie porządku WARUNKI PRACY: Wymagania: Prawo jazdy kat.B Własny samochód Dyspozycyjność Zmianowy czas pracy Umiejętność pracy zespołowej ...

13.09.202313.09.2023