Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Julianna Pozniak - Łąka

1-3 z 3 ofert pracy
Wynagrodzenie
Odległość od miasta

Kierownik Działu IT

JULIANNA.POZNIAKJULIANNA.POZNIAK
Łąka

Twój zakres obowiązków • Pełnienie funkcji lidera Działu IT, • Wsparcie realizacji celów biznesowych poprzez rozwój narzędzi i systemów wspomagających procesy biznesowe, • Zapewnienie właściwych relacji i przepływu informacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi i Działem IT, • Przygotowanie i reali...

20.08.202120.08.2021
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier- Narzędziowiec

Łąka

Opis stanowiska :- wydawanie oraz rozliczanie narzędzi produkcyjnych- przyjmowanie fizyczniedostaw zewnętrznych orazrozkładanie narzędzi na magazyn- dostarczanie narzędzi na hale produkcyjną- prowadzenie komputerowej ewidencji narzędzi- praca w systemie trzyzmianowymWymagania:- wykształcenie średnie...

16.08.202116.08.2021

Specjalista ds. Zakupów

Łąka

Obowiązki:-Realizacja procesu zamówień-Negocjowanie cen, warunków płatności i terminów dostaw.-Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami-Monitorowanie stanu realizacji zamówień, reagowanie na zmiany, uzgadnianie i raportowanie pozycji krytycznych-Kontrola kosztówWymagania:-Wykształcenie wyż...

17.06.202117.06.2021