Filtruj

Praca K Mila A - Piła

361-363 z 363 ofert pracy

Kucharz, Kucharka

PORTPORT
Jeziorki

Port Jeziorki - dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje Kucharza/ Kucharkę do nowo powstającej Restauracji. Jeśli masz pasję do gotowania, cenisz sobie wysoką jakość serwowanych potraw i chcesz rozwijać swoje umiejętności w inspirującym środowisku dołącz do nas ! Mile widziane doświadczenie. ...

28.12.202328.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E, przewóz materiałów ADR, krajowy i międzynarodowy

DAMIANDAMIAN
Wyszyny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnimy kierowców kat. C + E Wymagania: - prawo jazdy kat. C+E -doświadczenie w zawodzie -ADR podstawowy + cysterny - warunek konieczny - sumienność - uczciwość - umiejętność pracy w zespole - wysoka kultura osobista - dbałość o powierzony sprzęt ...

28.11.202328.11.2023
od 8000 zł

Elektromechanik w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach

TOMASZTOMASZ
Piaski

Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych oraz prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego. • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy, • Typowanie część zamiennych do wymiany, • Prace techniczne związane...

28.09.202328.09.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,7610 s