Filtruj

Praca Kadr - Łuków

61-63 z 63 ofert pracy

Psycholog

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Siedlce

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Psycholog do spraw opieki psychologicznej i psychoedukacji w Sekcji Psychologów Psycholog Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Udziela pomocy psychologicznej w formie porady...

20.03.202420.03.2024

TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

SIMENA SPÓŁDZIELNIA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W RADZYNIU PODLASKIMSIMENA SPÓŁDZIELNIA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W RADZYNIU PODLASKIM
Radzyń Podlaski

Zakres obowiązków: opracowywanie modeli i projektów technicznych wyrobów, projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących produktów Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - znajomość rysunku technicznego rozmowy kwalifikacyjne p...

11.03.202411.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Kadrową do Biura Rachunkowego

BIURO RACHUNKOWEBIURO RACHUNKOWE

Poszukujemy do biura rachunkowego w Radzyniu Podlaskim Kadrowej / Kadrowego Twój zakres obowiązków: wprowadzanie nowych pracowników; obsługa bieżąca pracowników; prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z aktualnym stanem prawnym; rozliczenie ZUS, PIT; bieżąca obsługa kadrowo – płacowa...

27.12.202327.12.2023
od 5500 zł