Filtruj

Praca Kadra - Proszków

31-33 z 33 ofert pracy

Mechanik samochodowy

THERMO SYSTEMSTHERMO SYSTEMS
Nowa Wieś Wrocławska

Autoryzowany przedstawiciel firmy THERMO KING samochodowych agregatów chłodniczych w transporcie (sprzedaż i serwis) działający naobszarze Polski Południowej, poszukuje kandydata na stanowisko: Mechanik samochodowy Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska Dołączając do Naszego zespołu możesz oczekiw...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH KAT. C+E

TRANS-DAN SP. Z O.O.TRANS-DAN SP. Z O.O.
Źródła

Zakres obowiązków: Przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym Zabezpieczenie i sprawdzenie przewożonego towaru Terminowe rozliczanie z wyjazdów Dbanie i utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu Realizowanie poleceń przełożonych Przestrzeganie przepisów BHP. Kontakt teelfoniczny z pracod...

28.05.202428.05.2024

Księgowy / Księgowa

SIWON SP. Z O.O.SIWON SP. Z O.O.
Biskupice Podgórne

Twój zakres obowiązków Bieżąca obsługa faktur zakupu Rejestracja operacji bankowych Obsługa / przygotowanie płatności Kontrola faktur sprzedaży (wystawianych w dziale sprzedaży) Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu spółki Udział w badaniu sprawozdania finansowego spółki Nasze wymagania ...

od 7500 zł