Filtruj

Praca Kadry Przy - Biała Podlaska

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik działu kadr

JOWITAJOWITA
Woskrzenice Duże

Opis Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko Pracownik biurowy – Działu Kadr Twoje obowiązki: • prowadzenie rozmów z kandydatami do pracy, • aktywny udział w rekrutacji nowych pracowników, • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem, • wprowadzanie i monitorowanie in...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PEDAGOG SPECJALNY

Janów Podlaski

Zakres obowiązków: udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom i rodzicom, nauczycielom, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z ucziem z autyzmem, prowadzenie badań, działań diagnostycznych związanych z rozpoznaniem potrzeb rozwojowych, edukacyjnych (godz. pracy z obowiązującym planem) Wym...

31.05.202431.05.2024

Księgowa w biurze rachunkowym

PAWEŁPAWEŁ
Międzyrzec Podlaski

Księgowa/y Jeśli: • masz doświadczenie w księgowości KPiR lub KH min 2 lata • jesteś samodzielna/y • chcesz się rozwijać • nie jest Ci obca praca pod presją czasu • czujesz, że masz w sobie ogromny potencjał • kochasz nowe wyzwania i nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności • rozwój o...

09.02.202409.02.2024