Filtruj

Praca Kadry - Luboń

196-198 z 198 ofert pracy

[Dla studentów dziennych] REKRUTER Agencji Pracy- elastyczny grafik

SUMEO AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJSUMEO AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Poznań

Firma Sumeo Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy. Sumeo rekrutuje pracowników liniowych, magazynowych oraz specjalistów średniego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z ...

16.05.202416.05.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S. A.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S. A.
Poznań

Zakres obowiązków: - obsługa rozkładu jazdy autobusów obowiązującego w Spółce, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - świadectwo kwalifikacji zawodowej - wymagane prawo jazdy kat. D oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej (w przypadku braku świadectwa istnieje możliwość sfin...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik terenowy – praca fizyczna

PROTE TECHNOLOGIE DLA ŚRODOWISKA SP. Z O.O.PROTE TECHNOLOGIE DLA ŚRODOWISKA SP. Z O.O.
Poznań

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu od 25 lat działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Spółka specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług wzakresie badań i ochrony wód oraz rekultywacji środowiska gruntowo-wodnego na terenie całego kraju. Dysponujemy własn...

od 4000 zł