Filtruj

Praca Kamila - Opole

16-17 z 17 ofert pracy

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ

DOM OPIEKI- ZGROMADZENIE CÓREK ŚW.KAMILADOM OPIEKI- ZGROMADZENIE CÓREK ŚW.KAMILA
Opole

Zakres obowiązków: opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną, mycie, kąpiel, przebieranie, karmienie, zmiana pozycji w łóżku, przenoszenie z łóżka na wózek inwalidzki, utrzymywanie porządków w szafie i w szafkach. Praca w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00, 22:00-06:00. Wymagania: wykształcenie - brak ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kelnerka/ kelner - centrum Opole

KAMILAKAMILA
Opole

Restauracja w centrum Opola zatrudni studentów na stanowisku kelner/ka PRACA: w tygodniu oraz weekendy Obowiązki: obsługa gości: przyjmowanie i wydawanie zamówień dbanie o czystość i porządek w lokalu oraz przy stanowisku pracy przygotowywanie i wydawanie ciepłych i zimnych napoi obsługa ka...

05.05.202405.05.2024
od 27 zł