Filtruj

Praca Kamili - Opole

16-18 z 18 ofert pracy

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ

DOM OPIEKI- ZGROMADZENIE CÓREK ŚW.KAMILADOM OPIEKI- ZGROMADZENIE CÓREK ŚW.KAMILA
Opole

Zakres obowiązków: opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną, mycie, kąpiel, przebieranie, karmienie, zmiana pozycji w łóżku, przenoszenie z łóżka na wózek inwalidzki, utrzymywanie porządków w szafie i w szafkach. Praca w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00, 22:00-06:00. Wymagania: wykształcenie - brak ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kurier Karapkowice

KAMILKAMIL
Opole

Witam, Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy / kuriera z okolic KRAPKOWIC (+10km), zapewniamy szkolenie wprowadzające oraz stabilną pracę od poniedziałku do piątku (weekend opcjonalnie nawet 1000 zł dodatkowo), Zakres obowiązków na stanowisku kurier: - terminowe doręczanie oraz odbieranie powie...

19.04.202419.04.2024
od 5500 zł

Kierowca Paczkomaty

nowa oferta
KAMILKAMIL
Krapkowice

Witam, Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy do obsługi paczkomatów z okolic KRAPKOWIC,GOGOLINA (+20km), zapewniamy szkolenie wprowadzające oraz stabilną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 (weekendy wolne). Zakres obowiązków na stanowisku: terminowe doręczanie oraz odbieranie po...

10.06.202410.06.2024
od 5500 zł