Filtruj

Praca Karabela Ck - Iława

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik gospodarczy

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KARABELA-CK SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KARABELA-CK SP. Z O.O.
Iława

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik gospodarczy Obowiązki • utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy • dbałości o ogólny wygląd pomieszczeń • inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb Wymagania • orzeczenie o niepełnosprawności –...

21.03.202421.03.2024

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Iława

Zakres obowiązków: Utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy, dbałości o ogólny wygląd pomieszczeń, inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb, jeżdżenie maszyną czyszcząco-szorującą. Wymagania: wykształcenie - podstawowe WYMAGANIA: orzeczenie o niepełnosprawności- warunek konieczny...

21.02.202421.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0132 s