Filtruj

Praca Kare

16-18 z 18 ofert pracy

Sprzedawca

Gdańsk

Przyjmę do pracy w Saloniku Prasowym w Gdańsku na Morenie. Praca na pół etatu w godzinach popołudniowych. Mile widziana osoba z doświadczeniem w handlu oraz ze znajomością obsługi LOTTO. Osoba nie karana oraz pełnoletnia chętna do pracy. Obowiązki - obsługa klienta , utrzymanie czystości, rozkładani...

29.03.202429.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca ds. Nieruchomości podstawa+prowizja

PHINANCE S. A.PHINANCE S. A.
Kalisz

W PHINANCE S.A. zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Poszukujemy osoby do pracy w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na stanowisko jako Doradca ds. nieruchomości. Jako Doradca ds. Nieruchomości będziesz: obsługiwał klientów z bazy pod kątem współpracy w zakre...

27.03.202427.03.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

SPRZĄTACZKA

JAK-BUD JAKUB BUDZIŃSKIJAK-BUD JAKUB BUDZIŃSKI
Koszalin

Zakres obowiązków: PODSTAWOWE OBOWIĄZKI TO CODZIENNE SPRZĄTANIE BIUR min. WYCIERANIE KURZY, WYRZUCANIE ŚMIECI, ZAMIATANIE BĄDŻ ODKURZANIE PODŁÓG WRAZ Z ICH MYCIE. SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ WC. Wymagania: wykształcenie - podstawowe OBOWIAZKOWO TRZEBA POSIADAĆ STATUS OSOBY NIEKARANEJ, KTÓRE BĘDZIĘ TRZ...

15.03.202415.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0277 s