Filtruj

Praca Karol - Gdańsk

16-18 z 18 ofert pracy

KONSERWATOR

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KAROLA WOJTYŁYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KAROLA WOJTYŁY
Rumia

Zakres obowiązków: - Obsługa terenów zielonych - Naprawa usterek - Drobne remonty i utrzymanie obiektu w dobrym stanie technicznym - Współpraca w ramach zespołu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe -mile widziana osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnie do prac ogrodniczych

KAROLKAROL
Gdynia

Witam, Zatrudnię pomocnika do prac ogrodowych, wymagana rzetelność, chęć do pracy. Mile widziani studenci...

27.05.202427.05.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

pracownik do hydroizolacji

KAROLKAROL
Gdynia

Poszukuję pracowników do pracy w hydroizolacji. Praca od zaraz na terenie Trójmiasta i okolic. Wymagania: punktualność sumienność pracowitość posiadanie prawa jazdy kat. B mile widziane umowa zlecenie stawka godzinowa zależna od doświadczenia i zaangażowania...

20.05.202420.05.2024