Filtruj

Praca Kas B - Ostrzeszów

46-48 z 48 ofert pracy

Praca w gastro

BURGEROWNIA PAŚNIKBURGEROWNIA PAŚNIK
Ostrów Wielkopolski

Burgerownia Paśnik w Ostrowie Wielkopolskim szuka pracownika!Szukamy osoby z dobrą organizacją pracy, komunikatywnej, szybkiej, dyspozycyjnej, potrafiącej pracować pod presją czasu. Nie wymagamy doświadczenia. Praca na stałe dla osoby pełnoletniej, po skończonej szkole.Zakres obowiązków to m.in obsł...

15.04.202415.04.2024

Pomoc przy przebudowie sklepu

Zakres obowiązków: Proste czynności przy przearanżowaniu sklepu pod otwarcie np. przenoszenie kas fiskalnych, montaż/demontaż, ściąganie wykładzin, towarowanie. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia:...

22.03.202422.03.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w Pizzerii Pesto w Kępnie, cały etat

EWAEWA
Kępno

Poszukujemy osoby do pracy w Pizzerii Pesto w Kępnie, cały etat,umowa o pracę. Stanowisko 》Pomoc kuchenna,obsługa baru ,kasy fiskalnej. Praca co drugi dzień,po 12 godzin. Mile widziane doświadczenie w gastronomii. Więcej informacji udzielę telefonicznie Kontakt 60*****32...

18.03.202418.03.2024
od 5000 zł