Filtruj

Praca Kasjer Doradca - Bogatynia

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer-sprzedawca w drogerii kosmetycznej- Bogatynia

INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Bogatynia

Firma Instore Solution Services Polska sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sp...

21.03.202421.03.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

DORADCA KLIENTA/KASJER (ZGORZELEC)

ADAM ŻARCZYŃSKIADAM ŻARCZYŃSKI
Zgorzelec

Zakres obowiązków: Obsługa kasowa klientów banku; sprzedaż kredytów i ubezpieczeń; jedna zmiana 8:30- 16:30; I umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące - docelowo umowa na czas nieokreślony, Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy mile widziany na podobnym stanowsku;...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Doradca klienta/kasjer Zgorzelec

Zgorzelec

PRACUJ JAKO DORADCA KLIENTA:Twoja praca będzie polegała na: • Kompleksowej, bezpośredniej współpracy z Klientami Banku; • Budowaniu długotrwałych relacji oraz aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów;• Aktywnej sprzedaży produktów Banku skierowanych do Klientów indywidualnych;• Rozpoznawaniu i realizow...

29.01.202429.01.2024