Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca B - Rabka-Zdrój

31-33 z 33 ofert pracy

Kasjer/Sprzedawca pół etatu studenci sklep Groszek Bysina, Myślenice

ANDRZEJANDRZEJ
Bysina

Przyjmę/Zatrudnię osobę nawet i studiującą do pracy w sklepie spożywczo-przemysłowym na stanowisko Kasjer-Sprzedawca w budynku straży w miejscowości Bysina 46 sklep Groszek. Umowa na pół etatu. Otwarte w każdą niedzielę. Dni pracy i zmiany do uzgodnienia. Stawka do uzgodnienia wg dni i godzin pracy....

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER / SPRZEDAWCA

1. KAROLINA FICNER-TARABUŁA, 2. KAROLINA FICNER-TARABUŁA I BOGUSŁAWA FICNER S. C.1. KAROLINA FICNER-TARABUŁA, 2. KAROLINA FICNER-TARABUŁA I BOGUSŁAWA FICNER S. C.
Zawoja

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, dokładanie towaru w sklepie, kontakt z klientem, sprawdzanie dat produktów, wykładanie towaru przy dostawie Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - obsługa kasy fiskalnej i terminala umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole Doświadczenie...

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Białka Tatrzańska

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ 4217671 Obowiązki Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Wymagania Zaangażowanie i motywacja do pracy Gotowość do pracy w systemie zmianowym U...

08.04.202408.04.2024