Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Baranowo

106-108 z 108 ofert pracy

Kasjer/Sprzedawca Wilda, Dębiec

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Poznań

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na st...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Poznań

OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- umiejętność pracy...

Kasjer/sprzedawca

JULIAJULIA
Poznań

Witaj! Szukasz pracy na pół etatu? Jesteś studentem/studentka? Poszukujemy do Naszego zespołu osoby potrafiącej pracować samodzielnie oraz posiadającej chociaż minimalne doświadczenie w gastronomii. Jeśli masz ważne badania sanepid i chcesz pracować razem z Nami to wyczekujemy info od Ciebie. Po...

od 20 zł