Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

nowa oferta
STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Olsztyn

Twój zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Обсяг обов'язків: Професійне обслуговування клієнтів у торговому залі Обслуговування касового робочого місця Турбота ...

27.03.202427.03.2024

Kasjer/sprzedawca

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Olsztyn

Do Twoich obowiązków będzie należało: wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, pomoc w załadunku/rozładunku asortymentu, obsługa klientów sklepu, utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Oczekujemy: doświadczenia w pracy w sklepie (mile widziane), chęci do pracy, dyspozycyjności do pracy zmianowej ...

26.03.202426.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Sklepu

BIEDRONKABIEDRONKA
Dywity

W skrócie: Umowa o pracę, bez okresu próbnego; Pakiet ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny; Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem; Kilkumiesięczne wdrożenie z dedykowanym opiekunem. O pracy: Lubisz kontakt z ludźmi i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Dołącz do Biedro...

od 4250 zł