Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Puławy

16-18 z 18 ofert pracy

Kasjer-Sprzedawca

FIRMA HANDLOWA “SUKCES” MARZANNA ARAŹNA-GROSZEKFIRMA HANDLOWA “SUKCES” MARZANNA ARAŹNA-GROSZEK
Gołąb

sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych...

08.04.202408.04.2024

KASJER-SPRZEDAWCA

FIRMA HANDLOWA SUKCES MARZANNA ARAŹNA-GROSZEKFIRMA HANDLOWA SUKCES MARZANNA ARAŹNA-GROSZEK
Gołąb

Zakres obowiązków: sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Sprzedawca* wykształcenie podstawowe, chęci do pracy, praca na dwie zmiany w godz 6-14, 12-20, miejsce pracy Gołąb kontakt 603 378 151...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stacji paliw Orlen w Dęblinie

PAULINAPAULINA
Dęblin

Miejsce pracy: Stacja Paliw Orlen nr 896 w Dęblinie, ul. Wiślana 1 Zdobądź doświadczenie zawodowe w największej sieci paliw w Polsce. Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi ob...

17.05.202317.05.2023
od 4300 zł