Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Sandomierz

OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - dyspozycyjność w dniach: 22.03, 24.03 - komunikatywność (umiejętno...

12.03.202412.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Kasjera/Sprzedawcę

SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWYSKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY
Sandomierz

Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Spożywczo-Monopolowym w Sandomierzu. Praca na cały etat albo tylko w weekend.Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem, CV bez zdjęcia nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Wysyłać CV proszę n...

26.02.202426.02.2024

Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Tarnobrzeg

nowa oferta
WORK & PROFITWORK & PROFIT
Tarnobrzeg

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

26.03.202426.03.2024