Filtruj

Praca Kebab - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK W KEBABIE

nowa oferta
ADIB INTERNATIONAL SP. Z O.O.ADIB INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Sandomierz

Zakres obowiązków: - pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni orientalnej Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomoc kuchenna Umiejętność przygotowywania potraw kuchni orientalnej...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sandomierz

Numer oferty: StPr/24/0259Obowiązki:- pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni orientalnejWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawoweZawód:Pomoc kuchennaPozostałe wymagania:Umiejętność przygotowywania potraw kuchni orientalnej Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomi...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca w barze kebab

KATARZYNAKATARZYNA
Sandomierz

Poszukujemy pracownika do baru kebab w Sandomierzu....

26.03.202426.03.2024