Filtruj

Praca Kebab - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK W KEBABIE

nowa oferta
ADIB INTERNATIONAL SP. Z O.O.ADIB INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Sandomierz

Zakres obowiązków: - pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni orientalnej Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomoc kuchenna Umiejętność przygotowywania potraw kuchni orientalnej...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w barze kebab

KATARZYNAKATARZYNA
Sandomierz

Poszukujemy pracownika do baru kebab w Sandomierzu....

26.03.202426.03.2024

VIVO Stalowa Wola - sprzedaż i produkcja pizzy i kebabów

KINGAKINGA
Stalowa Wola

Zatrudnimy osobę do sprzedaży i produkcji pizzy i kebabów w galerii VIVO Stalowa Wola (punkty Deli Pizza i City Kebab). Doświadczenie na kasie fiskalnej mile widziane. Oferujemy długotrwałą współpracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat. Praca w systemie 2/2 (2 dni praca/2 dni wolne). Godz...

25.03.202425.03.2024