Filtruj

Praca Kierowca Autobusu Komunikacji

16-17 z 17 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

ZAKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O.ZAKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O.
Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: -prowadzenie autobusu, kierowanie zgodnie z rozkładem jazdy na liniach komunikacyjnych, zatrzymywanie się na wyznaczonych przystankach Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - brak lub...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ KATOWICE SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ KATOWICE SP. Z O.O.
Katowice

Zakres obowiązków: - Wykonywanie pracy kierowcy w komunikacji miejskiej. - Praca w równoważnym systemie czasu pracy + soboty, niedziele, święta - według harmonogramu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświa...