Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Oświęcim

16-18 z 18 ofert pracy

Kierowcy autobusów Niemcy Praca

REKRUTACJAREKRUTACJA
Katowice

Witam , poszukujemy kierowców autobusów , nie jest wymagana znajomosc języka niemieckiego. Różne lokalizacje. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych. Wymagana prawo jazdy D lub DE . Praca na terenie Niemiec. Zarobki od 2700 euro Netto plus dodatki za pracę w święta ,w niedzielę. Możliwo...

12.02.202412.02.2024
od 15000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA AUTOBUSOWY-KONDUKTOR

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O.
Sosnowiec

Zakres obowiązków: kierowca autobusowy-konduktor w komunikacji miejskiej, praca na terenie usług transportu publicznego. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D wykształcenie podstawowe lub zawodowe, prawo jazdy kat .D oraz świadec...

15.01.202415.01.2024

Kierowca autobusowy-konduktor

Sosnowiec

kierowca autobusowy-konduktor w komunikacji miejskiej, praca na terenie usług transportu publicznego....