Filtruj

Praca Kierowca Bez Doswiadczenia - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

Kierowca Międzynarodowy - KAT. B + E (BUS + PRZYCZEPA)

JUSTYNA - N-TRANSJUSTYNA - N-TRANS
Katowice

Poszukujemy kierowcę z kat. B + E na pojazd typu BUS + PRZYCZEPA - z własną działalnością gospodarczą (B2B) - posiadającego doświadczenie na trasach międzynarodowych. STANOWISKO: Kierowca kat. B + E (BUS + PRZYCZEPA) w ruchu międzynarodowym. Kierowcę - nie przewoźnika (AKTUALNA licencja transporto...

11.04.202411.04.2024
od 12500 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

KIEROWCA C+E

JCS TRADE&SERVICES SP. Z O.O.JCS TRADE&SERVICES SP. Z O.O.
Zabrze

Zakres obowiązków: Kierowca SKOCZEK do wyjazdów okazjonalnych do obsługi ciągnik Volvo FH 13 2007 r. wraz z naczepami: - plandeka/platforma 13,6 długa standard - pojazd ponadnormatywny naczepa typu semi (sporadycznie) Praca przewidziana na miejscu, krajówka - głównie wyjazdy lokalne w obrębie do 10...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1243 s