Filtruj

Praca Kierowca C E - Międzychód

16-18 z 18 ofert pracy

AKWIZYTOR, KIEROWCA KAT. B

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Siercz

Numer oferty: StPr/24/0368Obowiązki:sprzedaż produktów, pozyskiwanie klientówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. B.Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: 66-320 Siercz 12, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres ...

05.06.202405.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kierowca kat. C+E

KACPERKACPER
Skwierzyna

Przyjmę kierowcę kat C+E z Skwierzyna/Przytoczna i okolic. Dystrybucja dla sklepów sieci DINO z magazynu centralnego w Legnicy. Codzienne zjazdy do domu. Możliwość zjeżdżania zestawem pod dom. Praca zmianowa w jednym tygodniu 6 nocek w drugim 5 dniówek. Mile widziana aktualna książeczka sanepid. Szc...

04.06.202404.06.2024
od 7500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowcę C+E

PAWEŁPAWEŁ
Pniewy

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Praca w systemie tygodniowym. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Doświadczenie w zawodzie. Doświadczenie w prowadzeniu określonego typu pojazdu Praca od poniedziałku do piątku codziennie w domu. Więcej informacji pod numer 69*****33, 60*****17...