Filtruj

Praca Kierowca C E - Wyszków

76-78 z 78 ofert pracy

Kurier / kierowca rejon Rzadzymin

DANIELDANIEL
Radzymin

Witam, mam do zaoferowania pracę na stanowisku kierowca / kurier rejon Radzymin. praca na stałe auto pod dom umowa o pracę Wymagania: Prawo jazdy kat. B Chęci do pracy Więcej informacji pod telefonem....

25.04.202425.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA STALE PROWADZĄCY SAMOCHODY POWYŻEJ 3,5 TONY

POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.
Ciemne

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony (kat. C), przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami PP, obsługa tachografu, Systemu Monitorowania Pojazdów, aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz terminala płatniczego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętnoś...

Kierowca kat. C (10 pal.), Codzienne powroty, Wysokie wynagrodzenie

ADAMADAM
Radzymin

Zatrudnię kierowcę kategorii C. samochód 10 paletowy -Codzienne powroty -Stabilne zatrudnienie -Wysokie wynagrodzenie Więcej informacji pod numerem telefonu: 7 9 6 6 2 6 1 2 3...

24.04.202424.04.2024
od 8000 zł