Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Ełk

31-33 z 33 ofert pracy

KIEROWCA BUSA

JPKA AGNIESZKA SZYMANOWSKAJPKA AGNIESZKA SZYMANOWSKA
Grajewo

Zakres obowiązków: -3 tygodniowe delegacje -wypelnianie dokumentów transpotowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziana znajomosć wypełniania dokumentów transportowych...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

G-TRANS CEZARY GIEŁAZISG-TRANS CEZARY GIEŁAZIS
Olecko

Zakres obowiązków: prowadzenie samochodu ciężarowego, dbanie o stan techniczny auta (transport zagraniczny towarów - Polska, Litwa, Łotwa Estonia) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Wy...

22.05.202422.05.2024

Zatrudnię kierowcę KAT. C+E, TRASY PL - LT, LV, EE

TRANSPORT.TRANSPORT.
Olecko

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością i jakością towaru. Dostarczanie towaru do ...