Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Sokołów Podlaski

46-48 z 48 ofert pracy

Zatrudnię spedytora / pracownika biurowego. UE. Solówki kat. C Siedlce

PAWEŁPAWEŁ
Siedlce

Witam. Poszukujemy spedytora do prowadzenia solówek 7.2DMC. Praca na giełdzie przewoźnika. Zachód Europy, . Wymagana znajomość komputera, podstawowych pakietów biurowych, jak również czasu pracy kierowcy. Możliwość przyuczenia do zawodu. Biuro znajduje się w Siedlcach. Przy dłuższej współpracy moż...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT.B LUB KAT.C

MIROSŁAW KACZMAREK FOLLOW MEMIROSŁAW KACZMAREK FOLLOW ME
Siedlce

Zakres obowiązków: Praca w transporcie międzynarodowym i krajowym - przewóz towarów (Europa Zachodnia, Polska, Białoruś). System pracy - wg. karty pracy kierowcy. Pierwsza umowa na okres próbny - po niej kolejna umowa (gdy osoba się sprawdzi). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawow...

14.05.202414.05.2024

Kierowcę sprzedawcę Kat B Okolice Sokołowa Podl zatrudnię

ZM ŻELEŹNIKIZM ŻELEŹNIKI
Miedzna

Kierowcę Sprzedawcę do handlu obwoźnego z okolic Sokołowa Węgrowa zatrudnimy do sprzedaży mięsa wędlin i art.spożywczych. kontakt 602294543...

13.05.202413.05.2024