Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Wieliczka

31-33 z 33 ofert pracy

TY decydujesz ile zarabiasz, kierowca nowoczesnej floty UBER / BOLT

WELLDRIVEWELLDRIVE
Kraków

Cześć! Jeśli szukasz wysokich zarobków i przyjemnej atmosfery pracy w firmie która dba o swoich kierowców to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do współpracy kierowców kat B dla których jazda samochodem to coś z czego czerpią przyjemność . Dołączając do naszego zespołu otrzymasz dobre i stabil...

03.06.202403.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAM. DOSTAWCZEGO KAT.B ZATRUDNIĘ

INTER AUTOINTER AUTO
Kraków

Zakład blacharsko-lakierniczy, poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy samochodu dostawczego - Kat. B...

MAGAZYNIER/KIEROWCA KAT B

F.H.U. DOM-EK SP. Z O.O. SP. K.F.H.U. DOM-EK SP. Z O.O. SP. K.
Bochnia

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, zawożenie towarów do klientów. Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcen...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1913 s