Filtruj

Praca Kierowca Kat C Wywrotka - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca CE C+E kraj wolne weekendy

MICHAŁMICHAŁ
Nowy Sącz

Firma Eko-Natura z siedzibą w Łącku, poszukuje kierowcy samochodu ciężarowego C+E. Trasy odbywają się na terenie kraju od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami. Obowiązki: przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu, samodzielne prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka/...

26.03.202426.03.2024
od 7100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmę do pracy kierowce kat C.

JANUSZJANUSZ
Nowy Sącz

Witam przyjmę do pracy doświadczonego kierowcę wywrotki. Wywrotka MAN 4 ośka Jazda w okolicach Nowego Sącza wiecej pytań pod numerem telefonu ....

14.09.202314.09.2023

KIEROWCA C+E (O)

KRUSZ-MAT SABINA SMAGOWICZKRUSZ-MAT SABINA SMAGOWICZ
Zakliczyn

Zakres obowiązków: kierowanie wywrotką Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, mile widziane doświadczenie zawodowe, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Zakliczyna i okolic. Wynagrodzenie: 4 242 zł brutto. Praca w godzinach od 5:00 do 15:0...

20.03.202420.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0699 s