Filtruj

Praca Kierowca Kategoria C - Wierzbica

46-48 z 48 ofert pracy

Instruktor Nauki Jazdy Kat. Wyższych: C, CE, D-Dołącz do nas!

CSL LEKTORCSL LEKTOR
Radzymin

Opis stanowiska: Czy masz pasję do motoryzacji i chcesz ją przekazać innym? Dołącz do naszego zespołu jako Instruktor Nauki Jazdy w Radzyminie! Szukamy odpowiedzialnej osoby z entuzjazmem do nauczania kierowców kategorii wyższych. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, gdzie każdy dzień niesie nowe ...

23.05.202323.05.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

DAR-POLDAR-POL
Pułtusk

Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym - kategoria C + E. Zlecenia transportowe głównie do krajów UE. Zatrudnienie na umowę o prace. Możliwość przyuczenia. Kontakt telefoniczny lub zapraszamy do biura: DAR-POL, ul. Leśna 15, 07-202 Wyszków...

11.05.202311.05.2023

Kierowca - Magazynier

GRUDNIK SP. Z O.O.GRUDNIK SP. Z O.O.
Radzymin

Ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej poszukuje pracownika na stanowisko: teren woj. mazowieckiego, podlaskiego Wymagania: Prawo jazdy kategorii C, Elektroniczna karta kierowcy, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Mile widziana znajomość branży instalacyjno-sanit...

30.04.202430.04.2024