Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Kraków

31-33 z 33 ofert pracy

MAGAZYNIER - KIEROWCA KAT.B

ADAM KRAWCZYK Z.P.H.CRAWTICOADAM KRAWCZYK Z.P.H.CRAWTICO
Siepraw

Zakres obowiązków: Praca na 2 zmiany: 6-14, 14-22. Mile widziane doświadczenie na stanowisku, prawo jazdy kat. B oraz kurs obsługi wozków jezdniowych/podnośnikowych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - kierowca wózków widłowych z napędem silnikowym umiejętność - p...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Placowy/magazynier/kierowca

MARIANMARIAN
Wieliczka

Praca w godzinach 12-17 bądź 13-17 od poniedziałku do piątku oraz soboty 7-13 Poszukujemy pracownika fizycznego z prawo jazdy kat. B. Do obowiązków będzie należeć miedzy innymi przygotowanie materiałów do transportu, dbanie o porządek na magazynie, pakowanie materiałów. Praca w miejscowości Biskup...

05.03.202405.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca-Magazynier

CHOMIKCHOMIK
Gdów

Firma Chomik M.Świeży zatrudni na stanowisko Kierowca-Magazynier Opis stanowiska: realizacja zamówień zgodnie z dokumentem wz, pz oraz przygotowywanie towaru do wysyłki; załadunek i rozładunek towarów i dostarczanie towaru do miejsca docelowego, utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami;...

29.11.202329.11.2023