Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Racibórz

Kierowca Magazynier Hurtownia Racibórz - dołącz do naszego Zespołu

JACEKJACEK
Racibórz

Poszukujemy do naszego zespołu osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku Kierowca magazynier w Hurtowni rybno-spożywczej w Raciborzu przy ulicy Starowiejskiej 131 Poszukujemy osoby nie bojącej się pracy, sumiennej, uczciwej o wysokiej kulturze osobistej. Gwarantujemy pracę na długie lata. O...

03.10.202303.10.2023
od 5145 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER-KIEROWCA

nowa oferta
OMEGA SP. Z O.O.OMEGA SP. Z O.O.
Rybnik

Zakres obowiązków: Praca na cały lub na 1/2 etatu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: omegasp@onet.pl Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - chęci do pracy...

18.04.202418.04.2024

Kierowca- magazynier w hurtowni motoryzacyjnej

AUTO-WOJDYŁAAUTO-WOJDYŁA
Kędzierzyn-Koźle

Firma Auto-Wojdyła s.c. poszukuje pracownika na stanowisko kierowca-magazynier. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat. Wymagania: Prawo jazdy kat. B Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań Dobra organizacja czasu pracy Za...

18.05.202318.05.2023
od 4242 zł